Polskie marki torebek

Dobre bo polskie ?

Torebki damskie są wyjątkową częścią kobiecej garderoby, gdyż nie tylko pełnią rolę eleganckich dodatków czy funkcjonalnych akcesoriów. To także pewne przekonania, tradycje i chęć przynależności do pewnych grup społecznych.
Dziś przyjrzymy się polskim markom torebek i sprawdzimy dlaczego klienci decydują się na produkty Made in Poland.

Polskie firmy wbrew pozorom mają bardzo długą historię rzemieślniczą. Na rynku działają takie firmy jak Batycki, Galskór czy DeMehlem, których historia sięga kilku dekad. Przekazywane z pokolenia na pokolenie tradycje kaletnicze sprawiły, że torebki sygnowane polskim nazwiskiem stały się produktem luksusowym i również bardzo pożądanym. I mimo że często za tymi firmami nie stoją wielkie pieniądze wydane na kampanie reklamowe, klienci decydują się na produkt polski, gdyż dzięki niemu stają się uczestnikami podtrzymywania tej wieloletniej tradycji. Jednocześnie nabywają produkt z duszą i niezwykłym kunsztem wykonania.

Galanteria od polskich producentów

Serwis internetowy Zeskory w sezonie Jesień/Zima prezentuje wybrane modele polskich firm produkujących modne torebki oraz torby skórzane. Co wyróżnia nasze wzory?

BELVEDER

Jeśli krajowa galanteria skórzana to dla Ciebie zbyt mało, to spróbuj przekonać się o jakości toreb i plecaków skórzanych szytych ręcznie w tej Połczyńskiej szwalni.

  • szyte ręcznie lub w niewielkich nakładach rocznych
  • produkowane wyłącznie ze skór polskiego pochodzenia
  • torby, torebki i plecaki projektowane przez młodych polskich designerów
polskie marki toreb

Zobacz tutaj: https://www.belveder.com.pl/sklep/torby-meskie/na-ramie-skorzane/ jak powstają polskie torby na ramię i torebki marki Belveder

GALSKÓR

Firma posiadająca kilku pokoleniowe tradycje. Swoją produkcję koncentruje na teczkach skórzanych, plecakach ze skóry i torbach biznesowych. Filozofia firmy Galskór zakłada, że produkt ma być elegancki, tani, funkcjonalny i oczywiście klasyczny. Zarówno torby jak i teczki od samego początku produkowane są w Polsce metodą Hand Made. Klasyczne wzornictwo, a także niezwykle konkurencyjna cena sprawiły, że firma Galskór przetrwała zmiany ekonomiczne na przestrzeni wielu lat i wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością.

GOSHICO

Jedna z najmłodszych firm w ofercie naszego sklepu. Dwie siostry, których folkowe torebki i plecaki zrobiły prawdziwą furorę. Kolekcja torebek z filcu wywindowały projektantki do grona najpopularniejszych polskich marek, a kolejne propozycje Goshico zaczęły zdobywać szereg nagród. Dziś marka Goshico coraz odważniej eksperymentuje z modą, łącząc ciekawe faktury i kolory, proponując swoim klientkom produkt oryginalny i perfekcyjnie wykonany. Torba Goshico to produkt nowoczesny, lekki, funkcjonalny i modny. To propozycja dla kobiety w każdym wieku, przede wszystkim dla kobiety, która ceni jakość oraz lekkość formy.

SAGAN

Włoskie trendy nie są obce polskiej firmie Sagan. Ta nieduża manufaktura z Lublina produkuje oryginalne torebki oraz plecaczki z włoskiej skóry. To propozycja dla kobiety odważnej i pewnej siebie. Torebka Sagan to projekty zgodne z aktualnie panującą modą, to także niepowtarzalne faktury i krótkie serie, co sprawia, że właścicielka polskiej torebki czuje się wyjątkowo i światowo. Firma Sagan całą swoją kolekcję produkuje w Polsce, w ofercie znajdziemy także buty i ekskluzywne akcesoria skórzane.

WOJEWODZIC

Nowy Sącz to kolebka galanterii skórzanej. Region ten od wielu lat skupia firmy kaletnicze. Jedną z nich jest polskie przedsiębiorstwo rodzinne Wojewodzic. Firma od połowy lat 90-tych produkuje torebki skórzane, plecaki damskie, kosmetyczki i akcesoria. Ponad 20 lat historii sprawiło, że obecnie Wojewodzic to synonim elegancji, tradycji i zamiłowania do piękna. Ekskluzywne skóry, precyzyjne wykończenia i polska produkcja zyskały stałą grupę odbiorców, dla który torebka Wojewodzic to coś więcej niż tylko piękny produkt skórzany. Firma w swojej ofercie posiada kilka linii: torebki miejskie Day Classic, torby biznesowe Work Smart, modne torebki Friday Lounge, torebki wieczorowe Night & Shine, a także luksusowe torby z kolekcji Gold.


Pragniesz dowiedzieć się więcej na temat powyższych polskich producentów?

Po prostu Napisz Do Nas!


To tylko wybrane marki, które produkują polskie torebki. Rynek rodzimych producentów i kaletników jest naprawdę duży. Warto zapoznać się z ich ofertą, często znajdziemy tam produkty wyjątkowe, pełne pasji, stylu i odwagi.

Leave a Reply